کوچ بین المللی کسب و کار
کوچ تایید شده ی FCA
دکترای حرفه ای DBA از  دانشکده ی مدیریت دانشگاه تهران
بیست سال تجربه ی عملیاتی در کسب و کارها
بنیانگذار استارت آپ بین المللی lifeskills.ge
تحلیلگر مورد تایید PDAInternational آمریکا
محقق تئوری دکتر مارستون در حوزه ی پروفایلهای رفتار در کسب و کار

موفقیت خود را همین الان شروع کنید

سیستم سازی با رویکرد کوچینگ

سیستم سازی یکی از مهمترین موضوعاتی است که هر کسب و کاری علی الخصوص کسب و کارهای نوپا بایستی نگاه ویژه ای به آن داشته باشند. با توجه به اینکه سازمان یک موجود زنده همانند انسان است و همانطور که معتقدیم هر انسان جهت دستیابی بهینه به اهداف خود، از سیستمهای طراحی شده ی قدرتمندی مانند ذهن، قلب و …  استفاده میکند کسب و کار هم نیاز به سیستمهای قدرتمندی که علاوه بر سخت افزارهای تکنولوژی به مهارتهای نرمی چون کوچینگ برای دستیابی به اهداف خود مجهز هستند، نیاز دارد.
 ما در لایف اسکیلز به موضوع سیستم سازی با رویکرد کوچینگ در سازمانها میپردازیم. چراکه به اعتقاد ما و بر اساس تحقیقهای انجام شده، سیستم سازی بدون بهره بردن از ابزارها و مهارتهای نرم مانند علم و هنر کوچینگ در سازمان، صرفا از بین بردن منابع خواهد بود و علیرغم برداشت عموم به تنهایی موجبات رشد سازمان و یا بهبود بهره وری سازمان را بهمراه نخواهد داشت. شما در حال کار کردن برای کسب و کار خود هستید در صورتیکه ما معتقدیم کسب و کار بایستی بطور هوشمندانه طراحی و برای شما کار کند. ما با شما در این سفر همراه خواهیم بود.

کوچینگ مدیران و رهبران سازمانی

راهبران و مدیران هر کسب و کار هسته ی مرکزی هر کسب و کار هستند و لزوم همراهی یک کوچ در کنار آنها در دنیای کسب و کار امروزی بشدت به چشم میخورد تا جاییکه طبق آمار :

53٪ صاحبان مشاغل و مدیران اظهار داشتند که کوچینگ کسب و کار باعث افزایش بهره وری آنها شده است.61٪ مالکان اظهار داشتند که کوچینگ کسب و کار رضایت شغلی آنها را افزایش داده است.23٪ مدیران اظهار داشتند كه کوچینگ کسب و کار به آنها كمك كرده است تا هزینه های عملیاتی را كاهش دهند.

پس همین امروز با بکارگیری یک کوچ حرفه ای در کسب و کار خود، با چالشها و انسدادهای موجود با قدرت و توان بالا روبرو شوید.

رزرو جلسه ی رایگان 

 

وبینار با هدف ایجاد آگاهی در حوزه کوچینگ

از آنجاییکه مقوله ی کوچینگ بسیار جدید و تازه است و از آنجاییکه لزوم همراهی با یک کوچ حرفه ای در زندگی جزو اصول موفقیت در زندگی این روزهاست، وبینارهایی با موضوع معرفی کوچینگ، ابزارها و مهارتهای کوچینگ با استاید این مهارت و دانش برگزار خواهد شد.

از آنجاییکه ممکن است شما نیاز به اطلاعات تکمیلی و بیشتری در این حوزه باشید از شما دعوت میکنیم که از طریق فرم تماس با ما درخواست خود را ارسال فرمایید تا در اسرع وقت طی یک جلسه ی رایگان اطلاعات مورد نیاز به شما ارائه گردد.

کوچینگ و تحلیل رفتار

از آنجاییکه طبق تحقیقات و مطالعات تیم لایف اسکیلز یکی از عوامل اصلی و اساسی موفقیت افراد فوق موفق در دنیا به حوزه ی ارتباطاتِ آنها و قدرتِ ایجاد ارتباط با دیگران است، بر آن شدیم تا مطالبی ارزشمند در خصوص اصول رفتارشناسی بر پایه ی تئوری دکتر مارستون و ابزار قدرتمند کوچینگ ارائه نماییم تا با استفاده از این دو مفهوم در افزایش توانمندی مخاطب در حوزه ی ایجاد ارتباطات موثر دخیل باشیم. 
میدانیم که عوامل ژنتیکی و محیطی در ساختار رفتای ما انسانها دخیل میباشند و تمامی رفتارهای ما بسته به درک ما از محیط که به دو دسته ی مطلوب و نامطلوب تقسیم میگردند، رخ میدهند. آگاهی از این ساختار و استفاده از ابزارهای قدرتمند کوچینگ ما را در راستای ایجاد ارتباطات موثر و قدرتمند سوق میدهد.

ابزار قدرتمند تحلیل رفتار در کوچینگ

استفاده از قدرتمندترین ابزار تحلیل رفتار در دنیا با هدف ایجاد بهبود در فرایند گوچینگ فردی و سازمانی بهمراه کوچ های تایید شده ی PDAinternational آمریکا و تحت لیسانس American Institute of Business Psychology . مدل کوچینگ ALIFE با رویکرد استفاده از دانش کسب و کار، دانش روان شناسی کسب و کار و دانش کوچینگ در  راستای ارائه ی خدمات حرفه ای به شما عزیزان طراحی گردیده است.

ترجمه و تالیف مقالات روزِ حوزه ی کوچینگ

بخش مجله ی کوچینگ با ترجمه و تدوین بروزترین و کاربردی ترین مقالات در حوزه های کوچینگ رشد فردی و کوچینگ کسب و کار در راستای یکی از رسالتهای خود که تبدیل جهان به جایی بهتر برای زندگی شود توسط تیم لایف اسکیلز طراحی گردیده است.

بواسطه ی ارتباط با آکادمی کوچینگ انگلستان FCA و گذراندن دوره ی کوچینگ حرفه ای تحت نظارت فدراسیون بین المللی کوچینگ ICF در مقطع PCC، بروزترین مطالب و محتواهای مرتبط با کوچینگ با کیفیت بالا و بیان موثر ارائه میگردد.

امیدواریم که با بالا بردن سطح آگاهی و انتقال حال خوب به همدیگر تجربیات  بینظیری را داشته باشیم.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  سبد خرید