هدیه ای به مناسبت هفته کوچــــــــــینگ

به ارزش 500.000 تومان

از اطلاعات شما فقط برای ارسال هدیه استفاده خواهد شد!!

ابزارهای لایف اسکیــلز ایران

فدراسیون بین‌المللی کوچـــــینــــــگ

فدراسیون بین المللی کوچینگ نهادی غیرانتفاعی است که مسئولیت نظارت بر تربیت و عملکرد کوچ‌های حرفه ای در دنیا را دارد،‌خسرو اصلانی دانش آموخته این نهاد بین‌المللی است.

پلتفرم تحــلیل رفتار

قدرتمندترین پلتفرم تحلیل رفتار در دنیا با بیش از شش میلیون ارزیابی معتبر و تحت نظارت انجمن روان‌شناسی کسب و کار در آمریکا است،‌لایف اسکیلز نماینده رسمی و خسرو اصلانی تحلیلگر ارشد تایید شده از PDA است.

کوچــــینگ حرفه ای

لایف اسکیلز یک برند بین‌المللی است که با بهره گیری از ابزار قدرتمند کوچینگ و تحلیل رفتار و با اتکا به دانش و بینشی که از کسب و کار در جعبه ابزار خود دارد، به کمک کارآفرینان و صاحبان کسب و کار می‌آید

نظرات مشتریان لایــف اســکیلز

جناب داریوش زرگرزاده

فعال در صنعت ساختمان

خیلی از ماها فـکر میکنیم که تمــام توانمندیها و علایــق خودمـــــان را میشناسیم، ‌اما پس از استخــدام یک کوچ حرفه‌ای به نقاط بسیار جذابی در خود و کسب و کارمان پـــی می‌بریم.

جناب محمد عزیزی

مدیر عامل گروه EEIPG

تجربه کار با خسرو اصلانی،‌ نقطه عطفی در تغییر دیدگاه در کسب و کار را برای من و تیم من داشت، توصیه میکنم از همراهی ایشان بهره ببرید.

هدیه ای به مناسبت هفـــــته کوچـــــینگ

به ارزش 500.000 تومان

از اطلاعات شما فقط برای ارسال هدیه استفاده خواهد شد!!

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  سبد خرید